about_company_earth

O nás

Figurujeme na trhu reklamy a marketingu již třetím rokem. Náš tým tvoří zkušení odborníci s několikaletými zkušenostmi, které získali studiem a externími spoluprácemi v různých firmách. V současné době jsme schopni zrealizovat veškeré požadavky našich klientů, ať už se jedná o složité webové projekty (interní systémy, fóra, e-shopy, CMS na míru...) nebo o návrhy a realizaci fyzické reklamy (firemní identity, plachty, polepy, plakáty...).

Partneři

V současné době spolupracujeme s různými společnostmi na území České republiky a Velké Británie. Mezi naše nejvýznamnější partnery patří společnost AWP Media s.r.o. a AGEPRA Ostrava s.r.o. Se společností AWP Media spolupracujeme v oblasti fyzických realizací a zajišťujeme podporu pro jejich webové projekty. Společnost AGEPRA Ostrava je našim hlavním odběratelem webdesignů.

Naše zázemí

Disponujeme profesionálním softwarem a hardwarem, tato skutečnost nám umožňuje používat nejmodernější technologie, které využíváme pro podporu našich služeb. Garantujeme, že Vámi objednané práce budou zpracovány v legálním licencovaném softwaru, který je určen pro komerční použití. Navíc veškeré práce ukládáme pro budoucí použití. V případě, že ztratíte zálohové CD, které od nás obdržíte (v případě velkých projektů), vystavíme Vám zdarma další kopii.

Jako hlavní operační systém na našich zařízeních pro produkci a správu využíváme Microsoft Windows 7 Professional. Na serverech potom provozujeme systém na bázi Unixu, který je velice stabilní a spolehlivý. Samozřejmostí je zrcadlení disků a pravidelné zálohování Vašich dat.

Využíváme kvalitní grafické nástroje od společnosti Adobe. Grafické návrhy zpracováváme v Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium, který obsahuje veškeré potřebné nástroje pro návrhy v bitmapové i vektorové grafice. Pro návrh webdesignů, bannerů a dalších digitálních návrhů využíváme Adobe Photoshop CS5, Adobe Flash Professional CS5.5 a Adobe Acrobat X Pro. Pro návrh vektorových kreseb jako jsou například katalogy, letáky, logotypy a další materiály využíváme Adobe Illustrator CS5 a Adobe InDesign CS5.5.

Rozvoj a studium

Protože si uvědomujeme důležitost vzdělávání a rozvoje, poskytujeme bezplatné poradenství a slevy ve výši 10-20 % všem vzdělávacím střediskům, totiž školám, autoškolám, jazykovým školám a dobročinným organizacím. Budeme se rádi podílet na rozvoji Vaší organizace.

Každý rok uvolníme určité prostředky na podporu dobročinných organizací, v loňském i letošním roce to je například ostravská IFMSA CZ, zastoupena panem Jakubem Vysockým. V případě zájmu o podporu z naší strany nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám snažit vyjít vstříc.